Ingatlanértékesítő/ Ingatlanközvetítő

Gondolkoztál már azon, hogyan lehet akár havi hétszámjegyű jövedelmet elérni Magyarországon ?
Úgy érzed, többet is ki tudnál hozni magadból? Esetleg a saját vállalkozásod szeretnéd építeni ?
Jól éreznéd magad egy fiatalos, humoros és pörgős csapat tagjaként?

Szeretnéd magadnak beosztani az idődet és izgalmas, társadalmilag hasznos , folyamatos fejlődési lehetőséget rejtő területen elhelyezkedni?

Ha elszánt vagy, jól kommunikálsz, szeretnél sok befektetett munkával jóval az átlag felett keresni és minimum érettségivel rendelkezel, akkor jelentkezz hozzánk ingatlan tanácsadónak! Egy kötetlen beszélgetés keretein belül bemutatjuk cégünket, értékeinket, valamint közösen felmérjük, hogy ideális lehet-e számodra a szakma.

Ha a szorgalom, a kitartás, a türelem és a szakmai alázat lesz a négy legjobb barátod, semmi nem ment meg egy elképesztő jövedelemtől! Mindenre megtanítunk, ami ahhoz kell, hogy ügyfeleid ne csak ingatlanközvetítőként, de hiteles ingatlan szakértőként tekintsenek rád !

Főbb feladatok, munkák:

·általános adminisztráció, dokumentumkezelés
·kapcsolattartás a meglévő és új ügyfelekkel
·hirdetések kezelése
·a meglévő ingatlan kínálat folyamatos bővítése,
·ajánlatok felvétele, szerződések megkötése
·aktuális ingatlanok kiajánlása
·INGATLANOK ELADÁSA/BÉRBEADÁSA

Az álláshoz tartozó elvárások:

·feddhetetlen előélet (erkölcsi bizonyítvány)
·középfokú végzettség
·magas szintű kommunikáció,
·igényes megjelenés
·pozitív életszemlélet,
·pontosság, munkabírás, rugalmasság
·alapvető számítógépes ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

·bármilyen területen szerzett értékesítési tapasztalat,
·helyismeret, kapcsolatrendszer,
·idegen nyelv ismerete
·B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

·szakmai támogatás és mentorálás
·sikerre vezető módszerek
·folyamatos képzések
·aktív szakmai támogatás a betanulási időszakban (fél év)
·előrelépési lehetőség (1,5 - 2 éven belül franchise iroda nyitás)
·rugalmas munkavégzés
·kimagasló jutalékrendszer
·csapatépítők

Amennyiben érdekel az ingatlanok világa és az üzleti élet, küldj egy fényképes önéletrajzot az

e-mail címre  és hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot.

Üdvözlettel,
Az Euro Home Ingatlan csapata